Gdzie polecieć na wakacje? W obecnych czasach nasze możliwości są bardzo duże. Jest wiele pięknych i wyjątkowych miejsc. Jednym z takich krajów/kontynentów, który można odwiedzić, jest daleka, ale jednocześnie tak bliska Australia. Czas na to, aby przygotować się do podróży.

Ubezpieczenie turystyczne

Australijskie wakacje niech będą spełnieniem naszych marzeń, które będziemy przez długi czas wspominać. Na pewno pomoże nam w tym dobre ubezpieczenie turystyczne, które można wykupić nawet w dzień wylotu, ale tylko na polskiej ziemi. Co powinno zawierać takie ubezpieczenie do Australii? Należy sprawdzić, ile dokładnie wynosi suma gwarantowana na ubezpieczenie medyczne. 50 000 euro to takie minimum, którego w żadnym wypadku nie warto obniżać. Należy również sprawdzić możliwość ataku przez zwierzęta egzotyczne. W Australii na pewno będziemy chcieli uprawiać jakieś sporty (będzie ku temu doskonała okazja!), dlatego należy ubezpieczyć się nawet na taką okoliczność. 

Okazja do zwiedzania

W Australii możemy bez końca leżeć na plaży, ciesząc się niesamowitym słońce. Ale żal marnować okazję, kiedy pod ręką będziemy mieli tyle wspaniałych miejsc, które do tej pory mogliśmy podziwiać tylko w telewizji/internecie. Kalgoorlie, Dolina Gigantów, Kalbarri National Park, dzikie plaże w okolicach Broome, okolice Cairns, Wilsons Promontory, Sovereign Hill, no i Sydney – najważniejsze miasto na terenie całej Australii. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe. Chociaż nie można zapominać o innych atrakcjach. 

 

Inne wpisy:

OC dla młodego kierowcy

Kalkulator OC

Ubezpieczenie samochodu

OC na miesiąc
ubezpieczenie auta na angielskich tablicach

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/